Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Консультація з громадкістю / Все про житлові субсидії /

  Зміни державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування, які впливають на розмір субсидії

   Постановою Кабінетів міністрів України  від 28 жовтня 2015 р. № 842 внесено ряд змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”, зокрема:

  За наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу соціальний норматив використання електричної енергії розподіляється таким чином:

   за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 67 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години) та 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом в інші години доби;

   за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 21 відсоток об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години), 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години, з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години) і 46 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

  У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку - 4 куб. метри холодної води на одну особу на місяць.

  У разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) для вивезення рідких нечистот - 4 куб. метри на одну особу на місяць.

  За умови встановлення газових лічильників:

   - за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання - 6 куб. метрів на одну особу на місяць;

   - за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 9 куб. метрів на одну особу на місяць;

   - за наявності газової плити та газового водонагрівача - 18 куб. метрів на одну особу на місяць;

  - у разі відсутності газових лічильників - норми споживання згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 р. № 619 “Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників” (ЗП України, 1996 р., № 13, ст. 360);

  Користування послугами з вивезення твердих побутових відходів - 0,4167 куб. метра на одну особу на місяць; рідких побутових відходів - 0,76 куб. метра на одну особу на місяць.

  Крім того, постановою встановленні коригуючи коефіцієнти (по Житомирській області) для 1–2 поверхових будівель застосовується коефіцієнт 1,094; для 3–4 поверхових будівель застосовується коефіцієнт 0,638;     для 5-ти і більше поверхів застосовується коефіцієнт 0,43 для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення.

   

   

  Календар
  footer-img