Закінчується термін прийняття документів для призначення субсидій на тверде паливо

Субсидія  для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива  призначається один раз на календарний рік.

Субсидія  для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива  та  відшкодування  витрат  на  оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія  на  оплату  житлово-комунальних  послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

В зв’язку з тим, що закінчується бюджетний рік і для своєчасного замовлення коштів для виплати субсидій готівкою – прийом документів для призначення субсидій на тверде паливо буде здійснюватись до 25 листопада 2015 року.