Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій

1. Люди побоюються, що дані про їхній майновий стан, які потрібно вказувати у деклараціях для отримання субсидій, будуть тим чи іншим чином використані проти них співробітниками Державної фіскальної служби. Чи планують органи соціального захисту обмінюватися інформацією про доходи і майно громадян з фіскалами, зокрема чи передаватимуть таку інформацію до ДФС?

На запит органу соціального захисту населення ДФС надає інформацію про доходи громадян. При цьому надання будь-якої інформації до ДФС не передбачено.

2. Я прописаний у квартирі один, але проживаю в ній з сім'єю. У такому разі в заяві на субсидію мені вказувати усіх членів сім'ї, чи тільки себе? І ще одне запитання. Якщо я оформлю субсидію, а в майбутньому у мене зміниться на краще матеріальний стан – як я зможу відмовитися від субсидії?

Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

При заповненні декларації слід надавати відомості про зареєстрованих осіб. Для відмови від призначення житлової субсидії необхідно звернутися до органу соціального захисту населення з заявою про відмову від участі в програмі житлових субсидій.

3. Якщо в нас на неопалювальний період призначена субсидія в розмірі 0,00 грн. чи потрібно нам звертатися на субсидію повторно в жовтні місяці на опалювальний період?

Якщо громадяни вже звернулись за призначенням субсидії в поточному році повторно надсилати нові бланки не потрібно. Субсидія буде перераховано автоматично без звернень громадян на опалювальний період.

"Гаряча лінія" Коростенський район : (04142) 4-79-45