Деякі актуальні питання призначення житлових субсидій

Що таке субсидія?

Субсидія – це допомога на оплату житлово-комунальних послуг. Розмір субсидії – це частина вартості житлово-комунальних послуг, яка відшкодовується державою. Субсидія є безповоротною, і її отримання не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності.

На який об’єм послуг призначається субсидія?

Субсидія призначається на послуги в об’ємі так званої «соціальної норми споживання», незалежно від фактично спожитих об’ємів.

На який термін призначається субсидія?

Субсидія на житлово-комунальні послуги з послугою централізоване опалення чи індивідуальне газове(електричне)призначається на 12 місяців із місяця звернення. Повідомлення про призначення субсидії надається окремо на неопалювальний та опалювальний періоди.

Можлива ситуація, коли в неопалювальний період( у разі, коли відсутня плата за опалення) субсидію не призначено (призначено в розмірі 0,00 грн.). Тоді її без звернення призначають із початком опалювального періоду.

Що таке обов’язкова частка плати за послуги?

Це частина вартості послуги, яку Ви повинні сплачувати в разі призначення субсидії.