Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації /

  Доступ до публічної інформації

   

   
  Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
  На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ покликаний забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
  На виконання даного Указу Президента України голова Коростенської районної державної адміністрації поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону. Розпорядженням голови Коростенської районної державної адміністрації визначено сектор інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю районної державної адміністрації структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Коростенська районна державна адміністрація.
  Надання публічної інформації структурними підрозділами Коростенської районної державної адміністрації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
  Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.
   
  Оформлення інформаційного запиту
   
  Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
  1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
  3) підпис і дату.
   
  • Усно:зателефонувати за номером +380 (4142) 96526 та +380 (4142) 96438
   
  • Письмово:надіслати поштою листа за адресою: Коростенська районна державна адміністрація вул. Грушевського 60/2, м. Коростень, Житомирська область, 11508 (на конверті додатково вказати «Публічна інформація»)
   
  • Факсом: надіслати за номером +380 (4142) 96526 (автоматичний прийом після сигналу)
  • Електронною поштою: надіслати електронного листа на адреси: krda@korosten-rda.gov.ua або sektorzmr_korost@ukr.net (тимчасово, в зв’язку з технічними роботами).
   
  • Особисто: відвідавши приміщення районної державної адміністрації за адресою: вул. Грушевського 60/2, м. Коростень, Житомирська область, скористатися спеціальною скринькою або вручити інформаційний запит працівникам загального відділу або  сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації,  (запит можна написати заздалегідь та залишити у скриньці або оформити його на місці за допомогою працівників районної державної адміністрації)
   
   
  Нормативні документи,  що регламентують доступ до публічної інформації
   
  ·        Закон України «Про доступ до публічної інформації»
  ·        Постанова Кабінету Міністрів України «Питання системи обліку публічної інформації»
  ·        Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації «Про затвердження першочергових заходів, пов’язаних із забезпеченням права на доступ до публічної інформації»
   
  Нормативні документи, які регулюють питання оплати за друк копій матеріалів, що надаються за запитом на інформацію
   

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території вісімнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 5,76 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Михайлівської сільської ради Коростенського району, Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва  об"єктів ВЕС

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території дев’ятнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 6,08 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Сингаївської (1 земельна ділянка) Берестовецької (7 земельних ділянок), Дідковицької (6 земельних ділянок), Сарновицької (5 земельних ділянок) сільських рад Коростенського району, Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва об'єктів ВЕС

   

   [Генеральні плани населених пунктів
  <
  Календар
  footer-img