Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

  05.07.2018 10:32 / Новини
   Чому на Житомирщині батьки все частіше обирають інклюзію замість інтернатів, – думка матері

  Чому на Житомирщині батьки все частіше обирають інклюзію замість інтернатів, – думка матері

  Маленька Валерія з Житомира, яка має дуже низький зір, перший клас закінчила цьогоріч у звичайній школі біля дому, навчаючись на інклюзивній освіті. Оцінки отримала хороші, а емоції – ще кращі. Дівчинка – одна із 434 учнів, які навчалися цього року на інклюзії. Батьки її навіть і не думають про інтернат. Результатами першого року навчання на інклюзії поділилася мама учениці, Марина Тараненко. «Перший рік, звісно, важкий. Ти дивишся, як організовується навчання, у ході навчання бачиш, чого не вистачає, що потрібно змінити. Але ми однозначно за інклюзію, оскільки це краще, ніж в інтернаті, бо це живе спілкування, стосунки, навчання бути у колективі, самому вирішувати людські конфлікти. Дитина із задоволення ходить до школи, навчальний рік завершила на достатньому і високому рівнях», – розповідає мама дівчинки.
  09.09.2016 10:56 / Новини
   Районний семінар шкільних бібліотекарів

  Районний семінар шкільних бібліотекарів

  6 вересня базі відділу освіти Коростенської РДА відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему «Упровадження інноваційних форм роботи у діяльність шкільної бібліотеки» за участю шкільних бібліотекарів навчальних закладів району. Основну увагу роботи учасників семінару було зосереджено на проблемах комплектування фондів, забезпеченості підручниками учнів 4, 7, 8 класів, використання ІКТ, мережі Інтернет у роботі бібліотеки.
  09.09.2016 11:54 / Новини
   До уваги керівників агроформувань

  До уваги керівників агроформувань

  Управління агропромислового розвитку повідомляє про те, що в Чехії, м.Прага 14-15 листопада 2016 року буде проведено Міжнародну конференцію з органічного виробництва сільського господарства. Місце проведення: Чехія, м.Прага, Міністерство сільського господарства Чеської Республіки конференц-зала. Мета конференції - об’єднати ключових особистостей серед фермерів, політиків, бізнесменів, людей, які цікавляться органічним сільським господарством, а також наукових працівників професійних організацій, представників ЗМІ та громадськості.
  09.09.2016 15:07 / Новини
   Нагородження спортсменів до Дня фізичної культури та спорту

  Нагородження спортсменів до Дня фізичної культури та спорту

  Сьогодні в приміщенні Коростенської райдержадміністрації відбулася зустріч спортсменів з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Урочистості розпочалися з вітання заступників Коростенської райдержадміністрації – Василя Курилюка та Наталки Тертичної. Побажали всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту фізичного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці, успіхів у всіх звершеннях.
  09.09.2016 15:32 / Новини
   Порядок виправлення помилки в розрахунку коригування до податкової накладної

  Порядок виправлення помилки в розрахунку коригування до податкової накладної

  Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, не передбачено механізму виправлення помилки, допущеної в розрахунку коригування до податкової накладної. Разом з цим, при допущені помилки в графах з 1 по 10 розділу Б розрахунку коригування, платник податку має право скласти другий розрахунок коригування до податкової накладної, в якому будуть враховані показники розрахунку коригування, складеного з помилками, а саме: в графах з 1 по 6 вірні показники, в графах з 7 по 10 зазначається сума різниці з відповідним знаком, узагальнюючі дані відображаються у рядках І - VIII уточнюючого розрахунку.
  09.09.2016 16:14 / Новини
   Випадки та підстави для скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій

  Випадки та підстави для скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій

  Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари або послуги, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547. Відповідно до вимог Порядку скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) відбувається у випадках, якщо: 1) суб’єктом господарювання подано заяву про скасування реєстрації РРО за формою № 4-РРО;
  12.09.2016 10:04 / Новини

  Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки

  09.09.2016 року у приміщенні Коростенської райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова Коростенської РДА, голова районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергій Дмитрук.
  12.09.2016 10:57 / Новини
   Будьте обережні у разі виявлення підозрілих предметів

  Будьте обережні у разі виявлення підозрілих предметів

  Останнім часом у світі, а також Україні мають місце випадки, коли громадяни знаходять підозрілі предмети, які виявляються вибуховими пристроями. Як поводитися при їх виявленні? З чого почати? Слід пам’ятати про характерні ознаки, які вказують на можливу наявність вибухових пристроїв у підозрілому предметі: 1. Підозрілі обставини появи предметів – сумок, пакетів, коробок, металевих і скляних ємностей тощо, залишених без догляду власниками в даному місці і в даний час; 2. Підозрілі обставини появи щойно поштукатурених або свіжопофарбованих місць на стінах, свіжоскопаної ділянки землі або купи сміття на шляху проходження; 3. Наявність у предметів характерного вигляду штатних боєприпасів, учбово-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів;
  12.09.2016 11:38 / Новини
   Оголошення

  Оголошення

  Консорціум організацій Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», сертифікаційний орган з органічного виробництва ТОВ «Органік Стандарт» та незалежна інформаційно-консультаційна компанія з органічного напрямку ТОВ «КьюС» організовує Національний павільйон України на Міжнародній виставці органічної продукції «Біофах 2017», яка проходитиме 15-18 лютого 2017 р. в м. Нюрнберг (Федеративна Республіка Німеччина).
  12.09.2016 14:53 / Новини
   Здійснено виїзд до Ушомирської гімназії

  Здійснено виїзд до Ушомирської гімназії

  12 вересня, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична спільно з начальником відділу освіти Василем Митюком та інженером технічного нагляду Віктором Умінським здійснили робочий виїзд до Ушомирської гімназії.
  Пред. 1 2 ... 576 577 578   След. по: 
  <
  Календар
  footer-img