Головна / Структура / Пропозиції / Інвестиції /

Анкета інвестиційної пропозиції

Загальна інформація про підприємство

Назва підприємства Відкрите акціонерне товариство "Коростенський комбінат хлібопродуктів"
    Поштова адреса, телефон, факс, e-mail 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Жовтнева, 60. (04142) 5-04-23, 4-23-40, 4-22-07(факс), 4-50-16 (факс).
    Форма і структура власності Приватна власність, 286 акціонерів - 51% за юридичними особами; 49% за фізичними особами.

Інформація про інвестиційну пропозицію

Назва інвестиційного проекту (ідеї) Створення сучасного комбікормового заводу та спеціалізованого складського господарства.
    Суть та мета інвестиційного проекту На базі "Коростенського КХП" планується створити сучасний комплекс для виробництва   комбікормів,   які   по   якості   будуть   відповідати   найвищим вимогам споживачів даної продукції, а саме - відгодівельних комплексів, птахофабрик, інших суб'єктів господарювання, які займаються вирощуванням та відгодівлею тварин. Для здійснення проекту в місті Коростені існує земельна ділянка площею 5 га з   залізничними   коліями,   зручним   під'їздом   автотранспорту,   будівлями комбікормового   заводу,    складського   господарства,    адміністративним   і побутовим корпусами. Необхідним є сучасне технологічне обладнання та техніка для транспортування  і зберігання  сировини та комбікормів,  для виробництва комбікормів.
    Організаційна форма співробітництва Одержання обладнання у лізинг або організація спільного виробництва.
     Фінансові показники проекту Термін окупності проекту - 10 років, показники рентабельності підприємства -10 %, планові розрахунки накопиченого прибутку на наступні 5 років - 2,5 млн. дол. США.
    Загальна вартість проекту (у тис.грн. і тис.дол. США) 25 250 тис. грн. (5 млн. дол, США).
    Форма залучення інвестицій Кошти вітчизняного (іноземного) інвестора.
    Потреба у інвестиціях, % та у тис.грн. і тис.дол. США 4 млн. дол..США
    Ресурсне забезпечення проекту, % Земельна ділянка - 100 %, пільги - 100 %, виробничі площі - 100 %, енергозабезпечення - 100 %, персонал - 57 %, зв'язок - І00 %, транспортне сполучення - 100 %.
    Кількість створених і збережених робочих місць Кількість збережених робочих місць - 27, кількість створених місць - 33.
    Інформація для контактів Голова Правління Дідківський Леонтій Миколайович,тел. (04142) 5-04-23,8-050-963-93-04

General information about the enterprise
    Name of the enterprise

JSC “Korostenskiy Kombinat Khliboproduktiv”
    Mailing address
    Telephone, fax
    Zhytomyr Region
    11500, Korosten district, Zhovtneva Str., 60
    Tel. (04142) 504-23, 423-40
    fax (04142) 422-07, 450-16
    Form and structure of ownership
    Private
    Informationabouttheinvestmentproject
    Name of the investment project (idea)
    Creation of an up-to-date plant for mixed-fodder productionand a storage facilities complex.
    Essence and aim of the investment project
    Creation of a complex for mixed fodder production. Purchasingofmoderntechnologicalequipmentandmachinesforrawmaterialsandmixedfodderproduction, transportationandstoring.
    Organizational form of cooperation
    Joint venture, leasing
    Financial showings of the project
    Pay-off period – 10 years, profitability – 10%, planned calculations of accumulating profit for the next 5years – 2,5 mln. USD
    Total value of the projects (thous. USD and thous.hrn.)
    25250 thous.hrn.,
    5000 thous. USD
    Form of investment involving
    Investment funds