Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Коростенська райдержадміністрація /

  Структурні підрозділи

   

  Фінансове управління
  Фінансове управління бере участь у розробці балансу фінансових ресурсів району, аналізує і визначає тенденції розвитку його фінансової бази та враховує їх при складанні районного бюджету.
  Начальник управління -  Палюшкевич Олег Анатолійович. т. 4-31-33.
   
  Основним завданням управління праці та соціального захисту населення є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції інвалідів та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.
  Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 4-44-98.
   
  Відділ освіти
  Основним завдання відділу є: залучення до розроблення районної програми розвитку освіти педагогічних, науково-педагогічних працівників і спеціалістів. Відділ бере участь в утворенні і ліквідації навчальних закладів та установ освіти всіх форм власності. Скликає в установленому порядку районні, в т.ч. щорічні серпневі конференції педагогічних працівників, проводить семінари, наради керівників навчальних закладів та установ освіти з питань, що належать до його компетенції.
  Начальник відділу Митюк Василь Дмитрович -  4-22- 47.
   
  Відділ культури
  Основним завданням відділу є: забезпечення розвитку художньої самодіяльності, проведення оглядів, районних свят, масових заходів, відділ займається питанням охорони пам'яток історії та культури, розвитку музейної справи в районі.
  Начальник відділу - Бондар Лариса Миколаївна т. 4-10-76
   
  Управління агропромислового розвитку
  Управління агропромислового розвитку керує розробкою проектів програм, аналітичних матеріалів, балансових рахунків планових показників, комплексних заходів, пропозицій прогнозів розвитку сільськогосподарської галузі району.
  Начальник управління Костюшко Наталія Василівна, т. 4-68-47.
   
   
  Управління економіки
  Основним завданням управління економіки є: реалізація державної економічної політики та її регіональних напрямів. Сприяння комплексному економічному і соціальному розвиткові району, вдосконаленню розміщення продуктивних сил, розвиткові міжрегіональних та міждержавних економічних зв'язків.
  Начальник управління  Подольський Микола Павлович т. 4-47-16.
   
  Відділ з питань цивільного захисту
  Відділ організовує діяльність, пов'язану з розробленням і здійсненням заходів цивільної оборони щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та соціальним захистом громадян, які постраждали від них та від наслідків Чорнобильської катастрофи.
  Начальник відділу Біляченко Тетяна Миколаївна, т. 4-51-98.  
   
   
  Служба у справах дітей
  Основним завданням служби у справах неповнолітніх є: реалізація державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми. Визначення пріоритетних напрямків у справі неповнолітніх, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед неповнолітніх.
  Начальник служби  Онищук Олена Вікторівна т. 4-23-65.
   
  Архівний сектор
  Основним завданням архівного відділу є: реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району, координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства.
  Начальник сектору  Корнієнко Ганна Петрівна т. 4-32-10.
   
  Коростенський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 
  Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

  Центр відповідно до покладених на нього завдань здійснює заходи щодо: виявлення та обліку сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; соціальної та/або психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб; соціального супроводження прийомних сімей. Проводить оцінку потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надає їм соціальні послуги.

  Директор центру - Барановська Любов Петрівна т.4-25-62. 
   
  Основним завданням є організація видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів щодо  видачі документів дозвільного характеру.
  Державні адміністратори - Гонгало Леся Павлівна,  Консевич Олена Степанівна,Любич Галина Володимирівна   т. 5-09-16
   
  Відділ охорони здоров'я
  Впровадження  визначених пріоритетів державної політики в охороні здоров’я. Серед них – розвиток первинної медико-санітарної допомоги, охорона дитинства та материнства, боротьба з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, онкологічними та серцево-судинними захворюваннями, надання кваліфікованої медичної допомоги мешканцям села.
  Начальник відділу – Халімончук Олена Іванівна т.4-44-02
  Коростенська центральна районна лікарня
  Головний лікар - Желєзнякова Алла Володимирівна т. 2-22-27.
   
   
   

   

  <
  Календар
  footer-img